Sıkça Sorulan Sorular

Eğer bebeğiniz büyük tuvaletini yapmışsa ara bez çöpe atılır. Eğer çiş yapmışsa ara bezi bezlerle beraber yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. Direkt elde çitileyip kurutmaya da bırakabilirsiniz.
Dış bez ve iç havlu birlikte satılır. Bu nedenle 5li paketlerimizde 5 adet dış bez ve 5 adet iç havlu birlikte gelir.
Hayır. Bebek bezlerimiz bebeğinizin kilosuna göre ayarlanmış 3 bedenden oluşur. 3,5kg-7kg arası 1 beden, 7kg-12kg arası 2 beden, 12kg-18kg arası 3 bedene uygundur.
Eğer bebeğiniz büyük tuvaletini yapmışsa ara bez çöpe atılır. Eğer çiş yapmışsa ara bezi bezlerle beraber yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. Direkt elde çitileyip kurutmaya da bırakabilirsiniz.
Pamucco bebek bezleri kullandıktan sonra su akıtmanız gereklidir. Çamaşır makinesine atmadan önce 1 saat soğuk suda bekletmek lekelerin kolay çıkmasını sağlar. Bekletme suyu içine çamaşır sodası, doğal karbonat veya doğal sirke konabilir.
Bezleri kulak kısımlarındaki cırt cırtlarını kapatarak yıkamanız gerekmektedir. Bu şekilde cırt cırtlar ip toplamaz. Makinede 60 derecede yıklayabilirsiniz.
Büyük tuvalet için ara bez (liner) öneriyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Yurtiçi gönderimlerini Yurtiçi Kargo ile yapıyoruz. Yurtdışı gönderimlerini Navlungo kargo şirketinin yönlendirmesi doğrultusunda UPS, DHL ve PTT ile yapıyoruz.
Evet satılıyor. Pamucco bezler iki parçadan oluşur: İç havlu ve dış kalıp. İç havlu %100 pamuk olduğu için dış kalıba sızdırır. Bu nedenle değiştirirken her ikisini birlikte değiştirmeniz gereklidir. Yalnızca iç havlu değiştirerek aynı dış kalıp kullanılmaz. Ekstra iç havluları iki kat havlu üst üste koymak için satın alabilirsiniz.
Kanatlı dış bezde bulunan sızdırmaz katman sayesinde kadın pedlerimiz sızdırma yapmaz.
Gece Boy Pedlerimiz 32 cm. Normal Boy Pedlerimiz 25 cmdir.
Sızdırmaz özellikli dış bezlerimiz maximum 60 dereceye kadar yıkamanız tavsiye edilir. İç havluları 90 derecede veya kaynatarak yıkayabilirsiniz.
10 adet alıp her gün yıkayarak veya 15 adet alıp 2 günde bir yıkama yaparak kullanabilirsiniz. Fakat biz ilk aşamada 2li deneme paketi alıp denemenizi tavsiye ederiz.
Hayır. Gece boyu 3lü, normal boy ise 5li olarak paketlenir. Bunun sebebi normal bir adet geçiren bir kadının toplamda 8 adet ped ihtiyacı bulunur. Bu nedenle paketler bu şekilde ayarlanmıştır. Eğer ürünü denemek için tekli almak istiyorsanız Pamucco deneme paketi alabilirsiniz. Deneme paketinin içeriği şu şekilde; 1 adet normal ped, 1 adet gece ped, 1 adet günlük ped.
Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde Pamucco pedleri yıllarca kullanabilirsiniz.
Önemli uyarılar:
  • Doğal da olsa leke çıkarıcı kesinlikle kullanmayınız.
  • Dış kalıpları elde çitileme yapmayınız.
Evet tüm ürünlerimiz makinede yıkanmaya elverişlidir.
Sızdırmaz dış bezler hariç tüm iç havluları kurutma makinesinde kurutabilirsiniz.
Leke kalmaması için kullanım sonrası bezleri karbonatla çitileyebilirsiniz, güneşte kurutabilirsiniz veya bekletme suyuna çamaşır sodası koyabilirsiniz. Fakat “leke kir değildir”. Bu nedenle temizlik açısından sıkıntı yoktur.
Evet. Tüm ürünlerimizi kullanmadan önce 2 veya 3 defa duru su ile yıkayıp kurutmalısınız. Dilerseniz bir yıkamada deterjan kullanılabilir. Bu şekilde hem temizlik sağlanır hem de pamuğun emiciliği artar. Ara bezleri 15 dakika sıcak suyun içinde bekleterek kullanmaya başlayabilirsiniz.
Maalesef üretilmiyor fakat önerileriniz muhakkak dikkate alınıyor.
Kargo ücretimiz 70 tl’dir. 1750 tl üzeri kargo bedavadır. Yurtiçi kargo ile gönderim sağlanmaktadır.
*Yurtdışına Navlungo kargo şirketi ile anlaşmamız doğrultusunda gönderim yapıyoruz. Tüm Avrupa’ya 5 iş günü içerisinde kargolar teslim edilmektedir.
*Kargo ücreti aldığınız ürünlerin miktarına göre 900 TL veya 1750 TL’dir.
*Master veya Visa kartınızla sitemizden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Havale ödemesi için IBAN bilgilerimiz şu şekildedir:
Kuveyt Türk Bankası
Alıcı adı: Hacer Dulkar Salih
Açıklama: ADINIZ SOYADINIZ
IBAN : TR06 0020 5000 0947 0109 6000 01
*Kefen ürünümüzün ağırlığıdan ötürü yurtdışına satışı yapılmamaktadır. Yurtdışına kefen siparişi vermek için lütfen iletişime geçiniz.
– Güneşte kurutabilirsiniz. (En iyi yöntem güneşte kurutmaktır, böylece lekeler de kururken çıkar.)
– Eğer petek üzerinde kurutmak istenirse, peteğe önce havlular konulmalı. Üzerine dış kalıplar yerleştirilmeli. Böylece dış kalıplar direkt petekle temas etmez. Dış kalıpları iç havlunun üstüne koyarken, havluya değen kısım pamuklu kısım olmalı. Dış kalıbın sıvı geçirmez kısmı yukarıda kalmalı.(Özellikle bebek bezlerinde)
Not: Sadece iç havlular kurutma makinesine atılabilir, dış kalıplar çabuk aşınmaya sebep olacağı için kurutma makinasına atılmamalıdır.

Sade Pazar ve Berr Doğal Mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.  (Mağaza isimlerine tıklayarak adreslerine ulaşabilirsiniz. )

Ürünleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo teslimat günü değişmektedir. Kargo şirketinden sms olarak gelecek takip numarası ile kargonuzu mutlaka takip etmenizi öneririz.

Aramak istediğiniz kelimeleri yazıp Enter'a basınız!