Yeni Nesil Pedlere Dikkat!

Yazar: Pamucco

Sevgili Pamucco Dostları..

Siz kıymetli müşterilerimizden gelen bazı bildirim ve yorumlar bizi çok önemli konulara değinmeye yönlendirdi.

Pamucco ailesi olarak bizler yıllardır fıtrata müdahale etmeden gerçek bir doğal yaşam sürmeye ve yitirdiğimiz bu hayat tarzına mümkün mertebe geri dönmeye mecbur olduğumuzu savunduk. Bugün insanoğluna her yönden pervasızca saldırılıyor. Parfümler, deterjanlar, bağışıklığı baskılayan tıbbi ilaç ve aşılar, gıda sıfatını kaybetmiş katkılı ürünler ve ilginç metot ve terapi yöntemleriyle zihinler artık ele geçiriliyor. Bizler kendi özümüzden uzaklaştığımız nispette, düşünmeyen, hesap etmeyen, denge kuramayan ve en önemlisi de hayrı ve şerri ayırt edemeyen bireyler haline dönüşüyoruz.

Sevgili hanımlar!

Diyorsunuz ki, ’Yıkanabilir doğal pedlerinizi kullanmaya başladıktan sonra adet ağrılarımız bitti ve düzenli adet görmeye başladık.’’ Bu konuya değinmeden önce bir hususu dile getirmeliyiz.

Hazır pedlerin içinde bulunan kimyasalların verdiği zararlar hepimizce malum. Peki, son yıllarda hem bebek bezlerine hem de kadın pedlerine eklenen renkli bantları kimler fark etti? İkinci olarak bu bantların adet ağrısına ve adet düzensizliğine sebep olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Bir müddet önce de yepyeni pedler çıktı ve bu pedlerin sakinlik ve huzur verme, stresi yönetme, odaklanmayı ve bağışıklığı güçlendirme hatta tansiyonu dengeleme gibi özellikleri var! İlginç bir durum. Ve maalesef dahası da var. Biz en baştan nano teknolojiye karşı tavrımızı net olarak belirtmiştik. Artık bu teknoloji kullanılarak da ped üretiliyor. Bunlar vücuda titreşimli enerji vererek adet ağrılarını gideriyor.! Yani önce ağrı yapan sonra da ağrıyı ortadan kaldıran pedler üretiliyor.

Peki nano pedler hangi zararlara sebep olacak? Tamamen kısırlık?

Sonra kısırlığa çare bulmak adına! acaba ne üretecekler? Yumurtaları aktive eden ped?

Bu böylece devam eder gider. Baş ağrısı için bir hap atarsın geçer, adet ağrısı için de nano ped kullanırsın biter! Ama baş ağrısı veya adet ağrısı ne sebeple meydana gelir hiç düşünülmez. Modern çağa ait yenilikleri sanki tüm dünya bizim hayrımıza çalışıyormuş gibi sorgusuzca hayatımıza sokuveririz. Dünyanın imtihan mekanı olduğunu unutuveririz..

 

Sevgili hanımlar!

Yıkanabilir kumaş ped kullanmaya başlayıp da adet ağrıları yok olanlar, adet dönemi düzene girenler ve vajinal hastalıklardan kurtulanlar bilsinler ki sadece doğalı, doğal bir kumaşı tercih ederek bu hali yaşıyorlar. Hazır pedlerin ağrı yapan, hastalık üreten kimyasallarına artık maruz kalmadıkları için iyileşiyorlar. Yoksa yıkanabilir pedlerde elbette iyileştirici bir katkı yoktur.

Negatif iyon pedler ve nano pedlerde görülen iyileştirici özellikleri ise biz yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi yorumluyoruz. Çünkü hazır pedleri içerdiği kimyasallardan ötürü tercih etmeyen hanımlar bu yeni tip pedlere yöneliyorlar. Belli bir zaman sonra bunların nasıl sağlık sorunlarına sebep olacaklarını henüz net olarak bilmiyoruz. Siz sevgili takipçilerimize yeni çıkan her şeye -bu ister ürün olsun ister metot- dikkatle yaklaşmayı, sorgulamayı, geçmişini araştırmayı, artısını eksisini hesaplayıp ona göre bir karar almayı tavsiye ediyoruz.

Şüphesiz sağlık paha biçilmez bir hazinedir..

Sevgilerimizle..

Aramak istediğiniz kelimeleri yazıp Enter'a basınız!