Sevgili Pamucco Dostlarına Mühim Bir Konu Hakkında…

 Kategori Genel

Sevgili Pamucco Dostları..

Siz kıymetli müşterilerimizden gelen bazı bildirim ve yorumlar bizi çok önemli konulara değinmeye yönlendirdi. Pamucco ailesi olarak bizler yıllardır fıtrata müdahale etmeden gerçek bir doğal yaşam sürmeye ve unutulmuş sünnetlere geri dönmeye mecbur olduğumuzu savunduk. Bugün insanoğluna her yönden pervasızca saldırılıyor. Parfümler, deterjanlar, bağışıklığı baskılayan tıbbi ilaç ve aşılar, gıda sıfatını kaybetmiş katkılı ürünler ve ilginç metot ve terapi yöntemleriyle zihinler artık ele geçiriliyor. Bir Müslüman olarak kendi özümüzden uzaklaştığımız nispette, düşünmeyen, hesap etmeyen, denge kuramayan ve en önemlisi de hayrı ve şerri ayırt edemeyen bireyler haline dönüşüyoruz.

Şimdi gelelim müşterilerimizin yorumlarına..

Sevgili hanımlar!

Diyorsunuz ki : ’Yıkanabilir doğal pedlerinizi kullanmaya başladıktan sonra adet ağrılarımız bitti ve düzenli adet görmeye başladık.’’

Hazır pedlerin içinde bulunan kimyasalların verdiği zararlar hepimizce malum. Peki, son yıllarda hem bebek bezlerine hem de kadın pedlerine eklenen renkli bantları kimler fark etti?

Evet, bir müddet önce yeni pedler çıktı ve bu pedlerin sakinlik ve huzur verme, stresi yönetme, odaklanmayı ve bağışıklığı güçlendirme hatta tansiyonu dengeleme gibi özellikleri var! Öncelikle bu durumu nasıl mümkün hale getirdiklerini, ona göre de bir Müslümanın bu tip ürünleri kullanmasının ne kadar doğru olduğunu sorgulamalıyız.  İkinci olarak da bu bantların, biz buna negatif iyon da diyebiliriz, adet ağrısına ve adet düzensizliğine sebep olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Maalesef dahası da var.. Biz en baştan nanoteknolojiye karşı tavrımızı net olarak belirtmiştik. Artık direkt olarak bu teknolojiyle üretilen pedler çıktı. Bunlar vücuda titreşimli enerji vererek adet ağrılarını gideriyor! Ne güzel, öyle değil mi?

Baş ağrısı için bir hap at geçsin, adet ağrısı için de nano ped kullan! Ama baş ağrısı veya adet ağrısı ne sebeple meydana gelir hiç sorgulama! Herhalde bu bapta Peygamberimiz (sav)’in ‘’Derdiniz günahlardır, devası da istiğfardır.’’ (Hakim) hadisini hatırlatmak çok isabet olacak.

Peki, nano pedler hangi zarara sebep olacak? Tamamen kısırlık?

Peki, sonra kısırlığa çare bulmak adına! acaba ne üretecekler? Yumurtaları aktive eden ped?

İşte bu oyun böylece devam eder gider..

Senaryo hep aynı aslında. Hastalığı da, o hastalığın ‘’şifasını’’ da üretenler hep aynı kişilerdir. Önce virüsü üretirler, sonra da onun aşısını. İnsanları kısır edenler ile tüp bebek merkezlerini kuranlar aynı güçlerdir. Dolayısıyla adet ağrısını oluşturanlar ile onu giderenler de aynı kişilerdir.

Sevgili hanımlar!

Helal lokma ile güçlü bir bağışıklık bize şüphesiz doğru kararlar aldırır çünkü lokma helal olursa organlar zikirde olur. Zikirde olan organ muhakkak sağlıklı olur. Bağışıklık sistemi ise ayrı bir dünyadır. O, organların zikrini muhafaza eden Allah’ın yarattığı akıllı ve şuurlu bir varlıktır.

Şeytanın görevi Hz. Adem (as)’a yasak ağaçtan yedirmekle sona ermemiştir. Onun kıyamete kadar mühleti vardır, bunu unutmayalım. Yeni çıkan her şeye, bu ister ürün olsun ister metot, dikkatle yaklaşalım, sorgulayalım, kullanmayalım!

Zahmetten korkmayalım, rahmeti hürmetine sevelim.

Haydi, helal ve temiz gıdalara, doğal kumaşlara ve sünneti barındıran hayatlara hep beraber firar edelim!

 

 

 

 

Yeni Yazılar
0

Aramak istediğiniz kelimeleri yazıp Enter'a basınız!